• Upominki dla Babci i Dziadka- warsztaty plastyczne

• 22.01.2023
          • W piątek 20.01.2023 w naszej szkole odbyły się warsztaty poprowadzone przez Panią Jolantę Piosek. W warsztatach wzięli udział zarówno uczniowie jak i przedszkolaki. Uczestnicy wykonali upominki - kolorowe samochody oraz kwiatki z myślą o swoich Babciach i Dziadkach.

• Przedszkolaki z życzeniami dla Babci i Dziadka 👴👵🧓👩‍🦳

• 22.01.2023
          • W pierwszym tygodniu ferii zimowych swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie. Z tej okazji przygotowaliśmy w przedszkolu nagranie z życzeniami.

Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o babciu i dziadku oraz sto lat. Motylki zatańczyły do utworu "Biały walczyk", a Misie taniec gwiazdeczek. Pamiętaliśmy także o prezentach, a były to kwiatki przykryte "śniegową pierzynką".

• Dziękujemy!

• 18.01.2023
          • Jak corocznie 1 stycznia został zorganizowany przez p. Krzysztofa Brola Bieg Noworoczny, na którym zostały zebrane w formie wpisowego " dary" dla przedszkolaków - za które wszystkim uczestnikom biegu bardzo dziękujemy.

• Wyniki konkursu ,,Matematyczne Wyzwanie Gwiazdkowe"

• 16.01.2023
          • Wraz z zakończeniem pierwszego semestru, w piątek 13 stycznia dokonaliśmy podsumowania adwentowego konkursu matematycznego.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż uczniowie spisali sie na medal i systematycznie oraz z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w rozwiązywaniu matematycznych problemów. Aż 6 osób rozwiązało wszystkie 22 zadania.

A oto wyniki:

I miejsce ex aequo: Paulina Gros oraz Paweł Bielecki

II miejsce: Julia Miłek

III miejsce: Łukasz Mazoń

Na uroczystym apelu nastąpiło wręczenie dyplomów zwycięzcom oraz nagród uczniom, którzy wykazali się największą aktywnościa w konkursie.

Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

• Występ przedszkolaków dla rodziców

• 16.01.2023
          • 10.01.2023 r. przedszkolaki z grupy starszej i młodszej zaprezentowały swoim rodzicom występ o tematyce świątecznej. Przy żłobku zasiedli Maryja z Józefem. Aniołowie, pasterze i gwiazdki powitały Jezusa śpiewem i tańcem.

• ,,Matematyka na Święta" w klasie trzeciej

• 16.01.2023
          • W grudnia klasa trzecia, w ramach zajęć rozwijających, zrealizowała III moduł projektu Wydawnictwa MAC- NATALKA I ANTEK W ŚWIECIE WIELKIEJ MATEMATYKI. Moduł ten- ,,Matematyka na Święta" związany był z przygotowaniami świątecznymi i wykorzystaniem umiejętności matematycznych w tym okresie. Szczególną uwagę poświęciliśmy pakowaniu prezentów oraz umiejętności obliczania ilości materiału jaki jest potrzebny, aby zapakować różnych rozmiarów prezenty. Nie było łatwo, ale wszyscy poradzili sobie znakomicie.

• WYNIKI KONKURSU ADWENTOWEGO!!!

• 09.01.2023
          • Jak co roku grudzień upłynął pod znakiem konkursów 😃 Uczniowie klas 4-6 spróbowali swoich sił w Interaktywnym Kalendarzu Adwentowym z języka angielskiego i niemieckiego. Przez 24 dni grudnia odpowiadali na czekające na nich zagadki, aż 6 osobom udało się odpowiedzieć na wszystkie 👏👏👏

Oto lista wygranych 🥇🥇🥇🥇🥇🥇

MILENA PIOSEK
            JULIA MIŁEK
            PAULINA GROS
            JULIA KOCHANEK
            PAWEŁ BIELECKI
            ŁUKASZ MAZOŃ

Pięciu uczestników zostało wyróżnionych za wykonanie ponad połowy zadań, a są to:

MARIUSZ OSILOR
            MICHALINA STANKIEWICZ
            MAJA STANKOWSKA
            JAKUB PIETRUCHA
            EMILIA MROZEK

Cztery osoby otrzymały dyplomy udziału oraz słodką nagrodę pocieszenia za wykonanie conajmniej 7 zagadek.

Językowy Kalendarz Adwentowy jest wyjątkowym konkursem, który wymaga systematycznej pracy oraz poprawności wykonywanych zadań. Cieszymy się, że nasi uczniowie podejmują to wyzwanie 💪💪💪

• Jak swiętowaliśmy Wigilię w naszej szkole 🎄✨️⭐️🎁

• 03.01.2023
          • Jak co roku w ostatni dzień przed przerwą świąteczną w naszej szkole obchodzimy klasowe wigilijki. Tego dnia uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły obejrzeli również krótkie przedstawienie pt. "Tradycje Bożonarodzeniowe" połączone z wspólnym kolędowaniem. Program artystyczny przygotowała klasa V.

• Wyniki językowego konkursu plastycznego na świąteczny słowniczek obrazkowy 🎄🎅✨️

• 04.01.2023
          • Konkurs skierowany był dla uczniów klas 1-3, a swoje umiejętności plastyczne zaprezentowało dziesięciu uczniów.

Oto wyniki :

MIEJSCE I Lena Brzezina oraz Nikodem Panek

MIEJSCE II Alicja Błyszcz

MIEJSCE III Adam Kopyto

Na pozostałych uczestników czekały oczywiście dyplomy udziału w konkursie i nagrody pocieszenia.

Gratulujemy wszystkim, a w szczególności nagrodzonym uczniom.

• WYNIKI KONKURSU!

• 04.01.2023
          • W środę-21 grudnia w naszym przedszkolu zostały ogłoszone wyniki plastycznego konkursu z języka angielskiego "My Christmas Ball". 11stu przedszkolaków z grupy starszej wykonało przepiękne bombki, a oto wyniki:

MIEJSCE I Karolina Gros i Paweł Gawęda

MIEJSCE II Piotr Wachowski i Magdalena Panek

MIEJSCE III Milena Ochman i Iga Brzezina

Na wszystkich pozostałych czekały jak zwykle nagrody pocieszenia.

Gratulujemy osobom nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom. Wystawę bombek konkursowych można obejrzeć w naszym przedszkolu.

Nagrody nieobecnych przedszkolaków czekają na nich w ich szafeczkach.