Prawie wszyscy uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie „Christmas Challenge”, który polegał na wykonaniu 6 kart zadań z języka angielskiego oraz niemieckiego. Aż 22 uczniów wykonało wszystkie zadania poprawnie i na czas, za to też otrzymali zasłużone dyplomy oraz nagrody. 3 osoby zostały wyróżnione, a dla pozostałych przewidziano słodką nagrodę pocieszenia oraz bańki mydlane.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.