W ubiegłym tygodniu w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzic swoje językowe umiejętności. Uczniowie klas 2-3 przystąpili do dyktanda obrazkowego oraz kodowania.Uczniowie klas 4-6 zmierzyli się z dyktandem. Natomiast uczniowie klasy 1 wybrali się w podróż po 8 krajach i nauczyli się, jak przywitać się w różnych językach.
Dwa dni temu zostały ogłoszone wyniki tych zmagań, jury wyłoniło 7 wyróżnień w klasach 2-3 oraz 4 w klasach 4-6
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a pozostałych już zapraszamy do udziału w nadchodzących konkursach językowych.