Od dnia 18.01.2021r. uczniowie klas I -III wracają do nauki stacjonarnej. Zajęcia odbywać się będą w pełnym reżimie sanitarnym, tzn. tak jak podczas nauki w okresie jesiennym.
Natomiast uczniowie klas IV- VI kontynuują dalej naukę zdalną na naszej platformie Microsoft Teams zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.
Rodzice dzieci klas I- III:
1. zobowiązani są do przyprowadzania wyłącznie dzieci zdrowych– bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych;
2. przestrzegają obowiązujących zasad w trakcie przyprowadzania lub odbierania dzieci;
3. zaleca się rodzicom, aby przed przyprowadzeniem dziecka do szkoły zmierzyli dziecku temperaturę;
4. zakazuje się przyprowadzania do szkoły dziecka, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji (w takiej sytuacji wszyscy powinni zostać w domu);
5. w drodze do i ze szkoły rodzice powinni przestrzegać aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej i dawać przykład dzieciom;
6. Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć swoje dzieci w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa;
7. Rodzice powinni przypominać dzieciom zasady higieny (unikanie dotykania oczu, nosa i ust, częste mycie rąk woda z mydłem oraz niepodawanie ręki na powitanie) oraz zwracać uwagę na odpowiedni sposób zasłaniania twarzy podczas kichania czy kasłania.
Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły
Irena Kazek