Uczniowie klasy I podczas zajęć artystycznych wykonywali pracę ,,Ptaki cudaki".
Obecnie czekamy na efekty pracy:,,Jak wyobrażam sobie św. Mikołaja". Pierwsze prace już zostały nadesłane.
Brawo Nikodem!
Brawo Adam!
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do przedstawienia swojego wyobrażenia postaci Mikołaja. Format i technika prac dowolna, Na zdjecia czekamy do 6 grudnia. Najciekawsze prace znajdą się na stronie szkoły oraz Facebooku.
Prace nadsyłamy na adres mailowy: sp.lisowice@gmail.com
Tak Mikołaja przedstawili bracia- Mariusz i Mirek Osilor.