Wczoraj w naszej szkole odbyła się VIII edycja Gminnego Konkursu Językowego "Trzy Stacje Językowe". Tematem przewodnim konkursu była "WIOSNA". Uczestnicy jak zwykle odbyli podróż do trzech stacji : prezentacji piosenki lub wiersza, dyktanda oraz warsztatów plastycznych podczas, których wszyscy razem wykonali lapbooka.
Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza reprezentacja w składzie: Jakub Mrozek i Julia Kochanek, wywalczyła I miejsce.
Na miejscu drugim uplasowali się uczniowie ze Szkoły w Pawonkowie, a na trzecim uczniowie Szkoły w Kośmidrach.
Konkurs jak co roku przebiegł w miłej atmosferze z pysznym poczęstunkiem oraz atrakcyjnymi nagrodami.
