19 grudnia został rozegrany Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla klas 4-6 z podziałem na dziewczynki i chłopców.🏓🏓🏓
Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. W turnieju wzięło udział 12 uczniów, którzy rywalizowali między sobą. Zawody rozgrywane były zgodnie z zasadami i regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.
Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, iż uczniowie naszej szkoły w składzie: dziewczęta: Julia Miłek, Zuzanna Brzezina oraz Aleksandra Kuczera oraz chłopcy: Szymon Wachowski, Jakub Pietrucha i Artur Sprycha, zajęli I miejsce w rywalizacji drużynowej.🏆🏆🏆
Indywidualnie zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zdobyli komplet medali! 🏅🏅🏅
Klasyfikacja indywidualna - dziewczęta:
I miejsce - Julia Miłek🥇
II miejsce- Zuzanna Brzezina🥈
III miejsce- Aleksadra Kuczera🥉
Klasyfikacja indywidualna - chłopcy:
I miejsce – Artur Sprycha🥇
II miejsce- Szymon Wachowski🥈
III miejsce- Jakub Pietrucha🥉
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom udanego występu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.💪🤝😊