W grudniu uczniowie klas 4-6 spróbowali swoich sił w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Zostań Mistrzem Słówek" zorganizowanym przez platformę LINGOS.
Niestety tym razem nie udało nam się pobić konkurencji i zająć żadnej wysokiej lokaty, a zmierzyliśmy się z uczniami z ponad 300 szkół z całej Polski. Pomimo to dalej jesteśmy głodni nowych wyzwań, a udział w tej edycji traktujemy jako trening.
Dla każdego uczestnika platforma LINGOS przesłała dyplomy udziału, a o małe "pocieszenie" zadbała pani Maria Anioł.