• Co nowego w bibliotece?

• 29.09.2020

Dzień głośnego czytania

W klasach młodszych fragmenty ulubionych książeczek czytała pani Bibliotekarka- Jolanta Mlynek.

W klasach IV - VI fragmenty różnych tekstów literackich czytali sami uczniowie pod okiem pani Agnieszki Pietruchy.

• 22.09.2020

Pasowanie na czytelnika

Pani Jola Mlynek przygotowała uroczystość, która wprowadziła uczniów klasy drugiej w poczet czytelników naszej szkoły. Dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować i czytać  książki.

• 06.09.2020

Narodowe Czytanie 2020

Narodowe czytanie- coroczne wydarzenie, któremu patronuje Prezydent Andrzej Duda z Małżonką.

W tym roku jako lekturę wybrana została Balladyna autorstwa naszego wieszcza Juliusza Słowackiego. W naszej szkole w dniu 6 września uczniowie klasy szóstej wraz z panią Agnieszką Pietruchą na lekcji języka polskiego również czytali fragmenty Balladyny.