• Klasa 5 w Lubisferze 😃

• 26.10.2022
          • Dziś klasa 5 spędziła dzień bardzo aktywnie, a to za sprawą parku trampolin i dmuchańców w Lubisferze. Po skokach, saltach i innych zabawach uczniowie udali się na pyszną pizzę do Lubistra. Dzień zaliczamy jak najbardziej do udanych.

• Teatrzyk "Skrzat" z bajką "O krasnalku, babci i kolorowych kulkach"

• 26.10.2022
          • 18 października przedszkolaki zobaczyły bajkę w wykonaniu aktorów teatru Skrzat z Krakowa. Dzieci poznały przygodę babci Danuty i krasnoludka dla którego to przygotowała kubraczek na chłodne dni. Przedszkolaki pomagały babci oraz śpiewały razem z krasnoludkiem. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom o czym świadczył ciągły uśmiech oraz gromkie brawa, którymi nagrodzili aktorów.

• 💐Dzień Edukacji Narodowej 💐

• 14.10.2022
          • Jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Na początek wszyscy uczniowie wyśpiewali życzenia dla nauczycicieli, następnie artyści zespołu "Pod Jasnym Aniołem" przedstawili spektakl pt. "Rzepka na wesoło".

• Przedszkolaki świętowały ,,Dzień Uśmiechu"

• 10.10.2022
          • "Uśmiech jest przyjacielem dnia. Uśmiechniesz się Ty. Uśmiechnie się On. Uśmiechnę się Ja. "

W piątek 7 października w naszym przedszkolu było radośnie za sprawą Światowego Dnia Uśmiechu. Przedszkolaki wykonały uśmiechnięte buźki - symbol tego święta. W obu grupach nie zabrakło zabaw wyzwalających radość. Życzymy wiele uśmiechu na twarzy każdego dnia.

• Uwaga! Zbiórka Charytatywna!

• 04.10.2022
          • Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, Samorząd Uczniowski w ramach działań wolontariatu ogłasza pierwszą w tym roku szkolnym zbiórkę charytatywną. Szczegóły na plakacie 🙂

• Zajęcia czytelniczo- manualne dla uczniów klasy 2 w bibliotece w Centrum Lokalnym

• 04.10.2022
          • Wczoraj 3 października klasa 2 udała się do biblioteki w Centrum Lokalnym w Lisowicach na zajęcia czytelnicze. Dzieci zapoznały się z fragmentami lektury Marii Terlikowskiej ,, Drzewo do samego nieba". Po przeczytaniu książki, uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące lektury oraz wykonali prace plastyczne,, Drzewo jesienne". Zajęcia  były bardzo ciekawe i inspirujące. Dziękujemy pani Joli za zorganizowanie interesujących zajęć.

• Pierwsze losowanie ,,Szczęśliwego numerka"

• 04.10.2022
          • W poniedziałek w naszej szkole miało miejsce ważne dla społeczności uczniowskiej wydarzenie- po raz pierwszy w historii szkoły został wylosowany ,,Szczęśliwy Numerek". O wszystko zadbał Samorząd Uczniowski.

Numerek jest losowany każdego ranka, co wiąże się z niemałymi emocjami wśród naszych uczniów 😀