• Dobro wraca!

• 20.12.2022
          • Zgodnie z tą zasadą nasi uczniowie już po raz drugi wzięli udział w przedświątecznej zbiorce słodyczy dla podopiecznych Ośrodka Socjoterapii w Dobrodzieniu.

W dowód wdzięczności nasza szkoła otrzymała pięknego anioła, który będzie nas strzegł.

• Ogłoszenie wyników konkursu

• 20.12.2022
          • Wczoraj w naszej szkole zostały ogłoszone wyniki językowego konkursu plastycznego na świąteczny słowniczek obrazkowy

Konkurs skierowany był dla uczniów klas 1-3, a swoje umiejętności plastyczne zaprezentowało dziesięciu uczniów.

Oto wyniki :

MIEJSCE I- Lena Brzezina oraz Nikodem Panek

MIEJSCE II- Alicja Błyszcz

MIEJSCE III- Adam Kopyto

Na pozostałych uczestników czekały oczywiście dyplomy udziału w konkursie i nagrody pocieszenia.

Gratulujemy wszystkim, a w szczególności nagrodzonym uczniom.

• XXVIII Diecezjalny Konkursu Wiedzy Biblijnej

• 20.12.2022
          • W dniu 24 listopada 2022r miał miejsce etap rejonowy  XXVIII Diecezjalny Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV-V Szkół Podstawowych w którym udział brali uczniowie naszej szkoły. Godnie szkołę reprezentowali: Paweł Bielecki i Łukasz Mazoń. Do finału tego konkurs zakwalifikował się Paweł Bielecki. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale.

• Brawo Kuba, brawo Ola!

• 19.12.2022
          • W piątek- 16 grudnia dwójka śmiałków z naszej szkoły, Aleksandra Piecko z kl. 5 oraz Jakub Mrozek z kl. 6 wzięli udział w X Powiatowym Konkursie Piosenki "Śpiew łączy Europę". Do konkursu przystąpiło 8 szkół z naszego powiatu, a nasi reprezentacji startowali w kategorii klas 4-6, w której śpiewało aż 12 osób.

Bardzo miło jest nam poinformować, że Jakub Mrozek zajął zaszczytne III miejsce śpiewając przebój "Thunder" zespołu Imagine Dragons. GRATULUJEMY!!!

Wspaniały występ dała również Ola śpiewając mundialową piosenkę Mariny "This is the moment"

Serdecznie gratulujemy Kubie i Oli, że podjęli wyzwanie i godnie reprezentowali naszą szkołę.

• Matematyka u krawca ✂️✂️

• 20.12.2022
          • Klasa trzecia bierze udział w projekcie wydawnictwa MAC- ,,Natalia i Antek w świecie wielkiej matematyki".

Głównym celem projektu jest budowanie świadomość, że matematyka jest obecna we wszystkich dziedzinach życia, otacza nas na co dzień.

W listopadzie realizując moduł ,,Matematyka u krawca" uczniowie poznali, jaką rolę odgrywa matematyka w zawodzie krawca czy krawcowej.

• Mikołajkowa wycieczka do kina

• 12.12.2022
          • Tegoroczne mikołajki nasi uczniowie spędzili w kinie. Uczniowie klas młodszych obejrzeli film pt.,,Dziwny świat", natomiast  klasy IV-VI były na filmie ,,Świąteczny cud". Dzień upłynął w miłej i wesołej atmosferze.

• Serdecznie GRATULUJEMY 😃👍👏

• 05.12.2022
          • Z przyjemnością informujemy, iż nasza uczennica, Paulina Gros z klasy V, zdobyła WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Konkursie na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową.

GRATULUJEMY!!!

• UWAGA KONKURS !!!

• 01.12.2022
          • Zapraszamy klasy 1-3 do udziału w świątecznym konkursie plastyczno-językowym.

Szczegóły na plakacie.

• ,,MATEMATYCZNE WYZWANIE GWIAZDKOWE"

• 01.12.2022
          • Nadszedł grudzień! Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji zapraszamy uczniów klasy piątej, którym nie straszne są obliczenia matematyczne, zadania i łamigłówki, do udziału w konkursie ,,MATEMATYCZNE WYZWANIE GWIAZDKOWE". Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym i trwa do 24 grudnia. Każdego dnia czeka na Was nowe zadanie, które należy rozwiązać.

Liczymy, ze nie zabraknie Wam chęci i wytrwałości. Powodzenia!

Zadania konkursowe znajdziecie TUTAJ