• Witamy Jesień

• 23.09.2021
          • 23 września przedszkolaki powitały jesień. W tym dniu dzieci sprawdziły swoją wiedzę w quizie o  jesieni. Starszacy wykonali jesienne drzewa, a maluchy Panią Jesień z kolorowych listków. Nie zabrakło także jesiennych tańców i zabaw.

• PIERWSZE LOGOWANIE DO DZIENNIKA VULCAN

• 13.09.2021
          • 1. Należy kliknąć w link : https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminapawonkow/

2. Klikamy w pole “Zaloguj się”, a następnie przed pierwszym logowaniem wybieramy opcję “Załóż konto”.

3. Wpisujemy e-mail, który został przez rodzica przekazany do wychowawcy klasy.

4. Na Państwa e-mail przyjdzie informacja wysłana przez dziennik Vulcan – należy postępować zgodnie ze wskazówkami oraz podać własne hasło.

5. Po właściwie przeprowadzonym procesie zakładania konta można zalogować się do dziennika, używając wskazanego e-maila oraz wpisując podane hasło.

Film instruktażowy dotyczący pierwszego logowania: https://www.youtube.com/watch?v=1l8XhJapnKg

W razie problemów, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy.

• UBEZPIECZENIE UCZNIÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022

• 13.09.2021
          • Szanowni Państwo.

W bieżącym roku szkolnym ubezpieczenie NNW dzieci dla szkoły podstawowej odbywać się będzie indywidualnie poprzez link przekazany prze PZU.Link będzie aktywny do 30.09.2021.W wyjątkowych sytuacjach, można ubezpieczyć dziecko osobiście na terenie placówki, wpisując dane osobowe dziecka (PESEL) i wpłacając w nieprzekraczalnym terminie do 8.10.2021 kwotę 33zł.

INFORMACJA OD UBEZPIECZYCIELA

Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się zawsze i wszędzie np.: w szkole, w przedszkolu….

Dlatego przygotowaliśmy ofertę ubezpieczenia NNW PZU Edukacja.

Jedno ubezpieczenie, pełna ochrona

Teraz łatwo możesz zgłosić do ubezpieczenia dziecko.

Wystarczy, że wejdziesz na poniższy link i ubezpieczysz dziecko:

dla uczniów szkoły: https://ubestrefa.pl/oferta/xz7223

dla dzieci przedszkolnych: https://ubestrefa.pl/oferta/yjobib

Znajdziesz tam informacje o ubezpieczeniu.

Podaj swój adres e-mail, na który wyślemy Ci komplet informacji i dokumentów.

Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie, uzupełnij dane na formularzu zgłoszenia.

Gdy opłacisz składkę, otrzymasz certyfikat ubezpieczenia.

NNW PZU Edukacja to ochrona:

bez względu na miejsce – ubezpieczenie działa w Polsce i poza jej granicami (z wyjątkiem usług assistance),

bez względu na czas – ochrona 24 godziny na dobę przez cały okres ubezpieczenia, od ryzyk związanych z uprawianiem sportu.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) obejmuje:

złamania, zwichnięcia, porażenie prądem lub piorunem, zatrucia gazami i produktami chemicznymi, oparzenia, odmrożenia, wstrząśnienie lub podejrzenia wstrząśnienia mózgu,

pogryzienia, pokąsania, ukąszenia, trwały uszczerbek na zdrowiu spowodowany m.in. poważnym uszkodzeniem ciała,

zwrot kosztów: zakupu ortez, szyn, gorsetów, aparatów słuchowych, odbudowy stomatologicznej zębów stałych,

usługi powypadkowe typu assistance na terytorium Polski: pomoc medyczna, rehabilitacyjna i pielęgniarska, pomoc psychologa, lekcje prywatne, infolinia medyczna,

śmierć ubezpieczonego spowodowaną nieszczęśliwym wypadkiem, zawałem serca, krwotokiem śródczaszkowym lub sepsą.

• Teddy Eddie uczy najmłodsze dzieci języka angielskiego.

• 05.09.2021
          • W czwartek, 2 września, uczniów klasy 1 i 2 odwiedził sympatyczny Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu.

Dzieci aktywnie brały udział w Eddie’s Show, w którym nie tylko poznały angielskie słówka, ale też oglądały historyjkę w języku angielskim, rozwiązywały quiz oraz pomagały lektorce zmienić małego misia w dużego i odwrotnie.
            Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy, a przy okazji nauki. Wszystkie dzieci w nagrodę dostały grę planszową z elementami języka angielskiego. Zrobiliśmy też pamiątkowe zdjęcia.
            Spotkanie odbyło się w podwyższonym reżimie sanitarnym. Dziękujemy Lektorom Szkoły Językowej Ling Talents za umilenie nam dnia.
            Zapraszamy ponownie!

Strona internetowa szkoły: www.lingtalents.pl

• Pasowanie na ucznia klasy 1 👨‍🎓👩‍🎓

• 02.09.2021
          • Wczorajszy dzień był dla uczniów klasy 1 pełen emocji W obecności rodziców złożyli uroczyste ślubowanie, które potwierdzili odciskiem palca. Od swojej Pani otrzymali upominki, a od rodziców rogi obfitości pełne słodkości.

• ZNÓW W SZKOLE

• 05.09.2021
          • Na wakacjach było super, ale... 1 września już za nami

Wszystkim naszym uczniom życzymy owocnego i wesołego nowego roku szkolnego!

• ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• 31.08.2021
          • Już jutro 1 września

Godz. 8:00 Msza Św.

Godz. 9:00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas II - VI

Godz. 10:00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz pasowanie na ucznia klasa I

Informacja dla dojeżdżających :

autobus z Solarni do Lisowic - 7:05

autobus z Lisowic do Solarni - 11:05

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• 24.08.2021
          • Zapraszamy rodziców przedszkolaków na zebranie organizacyjne w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się w Przedszkolu 31 sierpnia o g. 16.30

• Ostatnie chwile razem....

• 23.06.2021
          • Klasa 3  wraz z Rodzicami spotkała się dziś  po południu, by miło i radośnie spędzić ostatnie chwile roku szkolnego w swoim gronie. Bylo smacznie i wesoło. To był miły czas w klasach I-III ...i już nie wróci.
            😊😊😊

• 01.06.2021
          • Dzień Dziecka uważamy za udany

W dniu dzisiejszego święta wszyscy nasi uczniowie bardzo aktywie i kratywnie spędzili czas. Nie zabrakło sportowowych emocji w klasach 4-6, natomiast klasy 1-3 dzielnie konstruowały modele samochodów. Wszyscy chętnie posilili się pyszną pizzą oraz słodziutkim pączkiem, a wspanialy i zaskakujący występ magika byl zdecydowanie wisienką na torcie.

W imieniu uczniów bardzo dziękujemy RODZICOM za dzień pełen wrażeń.