• Konkurs plastyczno- literacki

• 29.03.2022
          • Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie literacko-plastycznym organizowanym przez Jednostkę Wojskową w Lublińcu. Szczegóły znajdują się  na plakacie i w regulaminie. Na prace czekamy do 20.04. 2022 r. Prace należy składać u nauczyciela języka polskiego.

• FINAŁ KONKURSU ,,MAM TALENT LISOWICE"

• 24.03.2022
          • II edycja Szkolnego Konkursu Mam Talent Lisowice została w dniu wczorajszym rozstrzygnięta 👏🎤🎼🎨🎭🥁 Nasi wspaniali uczniowie zaprezentowali swoje talenty, które zrobiły na wszystkich duże wrażenie. Komisja konkursowa przyznała nagrody:
            1 miejsce Julia Kochanek 🥇
            2 miejsce Emilia Kulig🥈
            3 miejsce Maja Cichoń 🥉
            Wyróżnienie zdobyła Martyna Małek. 🏅
            W tym roku przyznaliśmy także nagrodę publiczności, którą otrzymał Kamil Panek. 🏅
            Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymali medale za udział, a na laureatów czekały nagrody rzeczowe. Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

• Dzień bez plecaka 👜👝🛍👜👛🛒🪣🧺🧰🗑💼🗑

• 22.03.2022
          • 22 marca był w naszej szkole kolejnym wyjątkowym dniem, a to za sprawą akcji "Dzień bez plecaka". Uczniowie klas 4-6 wszystkie swoje szkolne przybory przynosili w czymś innym niż plecak, a ich  pomysły przerosły najśmielsze oczekiwania. 5 osób zostało wyróżnionych za swój oryginalny pomysł.

• Przedszkolaki powitały Wiosnę

• 22.03.2022
          • 21 marca przedszkolaki w korowodzie z marzanną  pożegnały zimę i powitały wiosnę. Pani Wiosna obdarowała ich kwiatami i cukierkami za co dzieci podziękowały piosenką.

• 20.03.2022
          • 15 marca w naszej szkole dla Pierwszaków był szczególnym dniem. Uczniowie byli pasowani na Czytelnika. Pani Jola Mlynek ciekawie opowiadała o bibliotece szkolnej i jej funkcji, dzieci były zainteresowane kolorowymi książeczkami i bajeczkami. Wszyscy z klasy byli przebrani w postacie bajkowe. Było wesoło i bardzo radośnie. Pasowania dokonała pani dyrektor, a na pamiątkę dzieci otrzymaly książeczki.W tym dniu dzieci wypożyczyły swoje pierwsze książeczki do czytania.

• Saint Patrick's Day ☘☘☘

• 17.03.2022
          • Dzień Św.Patryka jak zwykle w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Uczniowie przypomnieli sobie losy tej postaci, a także legendy z nią związane. Po raz kolejny odnaleźliśmy skarb na końcu tęczy, który okazał się być słodki jak jabuszko.

Wszyscy uczniowie mogli wcielić się w rolę małych skrzatów-strażników złota.

• Niebieski piątek

• 14.03.2022
          • Za sprawą koloru niebieskiego nasza szkoła zamieniła się w Krainę Smerfów 😉 Papa Smerf i Ważniak pilnowali porządku, natomiast Smerfetka przygotowała dla dzieci słodki, niebieski poczęstunek 🍬 Nie zabrakło również Gargamela, który wyjątkowo pozował do zdjęć razem ze Smerfami.

• Przedszkolaki poznają obrazkowy teatr- Kamishibai

• 14.03.2022
          • Dzięki współpracy z Publiczną Biblioteką w Lisowicach mogliśmy zobaczyć obrazkowy teatr Kamishibai. Pani Jola opowiedziała nam o przemianach w przyrodzie, które zachodzą wraz ze zmieniającymi się porami roku. Kemushi- gąsienica zamieniła się w pięknego motyla.

• 08.03.2022
          • Lilia kwitnie, róża opada,

czerwony tulipan swe płatki składa.

My korzystając z tej sposobności,

życzymy w Dniu Kobiet dużo szczęścia, zdrowia i radości.

Niech życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.

Wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Kobiet życzą wszyscy chłopcy

• WYNIKI KONKURSU!!!

• 08.03.2022
          • W zeszły czwartek uczniowie klas 4-6 spróbowali swoich sił w III olimpiadzie z języka angielskiego "English Fox", nagrody zostały przyznane osobom z najlepszymi wynikami, a są to:

MIEJSCE I Julia Kochanek

MIEJSCE II Magdalena Kuc

MIEJSCE III Paulina Gros oraz Jakub Mrozek

WYRÓŻNIENIE Kamil Pietrucha

Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz słodką nagrodę pocieszenia

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak aktywny udział w olimpiadzie

• Pomoc dla Ukrainy 💛💙

• 06.03.2022
          • Zbiórka w naszej szkole okazała się wielkim sukcesem, ilość darów przerosła nasze największe oczekiwania wczoraj zostały one przekazane do magazynu na ul. Tuwima 6 w Lublińcu.

Przedłużamy naszą zbiórkę do środy włącznie.

• Olimpiada z języka angielskiego "English Fox"

• 06.03.2022
          • 3 marca w naszej szkole odbyła się olimpiada z języka angielskiego "English Fox". Była to trzecia edycja tego konkursu, a swoich sił spróbowali uczniowie z klas 4-6. Do olimpiady przystąpiło aż 27 uczniów, a każdy z nich po ukończeniu testu został mianowany "angielskim liskiem". Aktywność naszych uczniów przykuła uwagę królowej Elzbiety II która odwiedziła uczniów podczas testu.

Wyniki olimpiady już wkrótce.