Tradycyjnie w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. W czwartek 18 stycznia od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, błyszczącymi maskami i ozdobami zachęcała do wspaniałej zabawy.
W szkole zaroiło się od policjantów, sportowców, mechaników, czarownic, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu... Były Barbie, grupa Alvin i wiewiórki, dzidziuś, Myszka Mickey, para młoda i inni uczestnicy wesela, z księdzem na czele😅 Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dobra zabawa nieodłącznie związana jest z muzyką. O świetną i profesjonalną oprawę muzyczną zadbał Pan Dominik, który już kolejny raz serwował nam doskonałą zabawę.
Na zmęczonych tancerzy czekał przepyszny poczęstunek zafunfowany przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.😊