Wielkie emocje, duże zaangażowanie, wielu uczestników.Tak można w skrócie opisać turniej tenisa stołowego w naszej szkole.
W zawodach uczestniczyli uczniowie klas IV- VI. Wszystkie mecze toczyły się w zaciętej sportowej atmosferze, jednak najwięcej emocji przyniosły gry półfinałowe i finałowe. Olbrzymie gratulacje dla wszystkich uczestników, a w szczególności zwycięzców: tegorocznych MISTRZÓW SZKOŁY - Julii Miłek i Szymona Wachowskiego. 👏👏👏👏👏👏👏
Turniej ten był również okazją do wyłonienia trzech najlepszych dziewcząt i trzech najlepszych chłopców, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Pawonkowie. Przywilej ten wywalczyli: Julia Miłek, Aleksandra Kuczera, Zuzanna Brzezina, Szymon Wachowski, Jakub Pietrucha oraz Artur Sprycha. Gratulujemy! 👏👏👏👏👏👏👏
Na koniec podziękowania dla organizatora tego turnieju- całość przygotował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego- mgr Daniel Rybak.