• Wyróżnienia w konkursie ,,Książka na dobry humor"

• 08.05.2022
          • Nasza szkoła ma kolejne powody do dumy i radości, ponieważ dwie uczennice klasy 4- Paulina Gros i Julia Miłek otrzymały wyróżnienia w konkursie ,,Książka na dobry humor''. Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę Jednostki Wojskowej w Lublincu. Zadaniem uczestników było napisanie pracy pisemnej dotyczącej książki, która poprawia humor oraz wykonanie pracy plastycznej. Nasze dziewczyny spisały się rewelacyjnie. Wyróżniono je spośród 60 uczestników.

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

• Wiwat król! Wiwat Konstytucja!

• 03.05.2022
          • W piątek- 29 kwietnia, w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 5 zaprezentowali program artystyczny, dzięki któremu mogliśmy przypomnieć sobie te ważne wydarzenia z historii naszego kraju.

• Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

• 03.05.2022
          • Konkurs fotograficzny na najciekawsze przebranie za ulubionego bohatera z książki został rozstrzygnięty!!! Wszyscy uczestnicy pięknie się zaprezentowali. Komisja konkursowa przyznała trzy nagrody:
            I miejsce dla Oskara Majewskiego 🥇, który zaprezentował się jako Staś Tarkowski z ,,W pustyni i w puszczy'',
            II miejsce dla Adama Kopyto 🥈jako ,,Kota w butach'',
            III miejsce dla Pauliny Gros 🥉jako ,,Neli-Małej Reporterki''. Śmiało możemy stwierdzić, że obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich były udane✍️📖📚📸

• Czytanie pod chmurką

• 03.05.2022
          • 27 kwietnia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lisowicach odbyło się "Czytanie pod Chmurką". Przywitała nas cudowna pogoda. Było miło i gwarnie.Czytalismy fragmenty ukochanych książek. Prawdą są słowa, że "Książki - to najlepsi nasi przyjaciele. Nie wyśmieją nas, nie zdradza, a nauczą wiele."