PRZEDMIOTOWE ZASADY OCENIANIA Z INFORMATYKI

NAUCZANIE ZDALNE

1. Uczniowie zobowiązani są do regularnego kontaktu z nauczycielem przez aplikację Teams oraz e-dziennik Vulkan oraz do regularnego odrabiania i odsyłania prac wskazanych przez nauczyciela w wyznaczonym terminie.

2. Oprócz oceniania wiedzy i umiejętności uczniów, ocenie będą podlegały: systematyczna nauka, terminowość i zaangażowanie w pracę zdalną.

3. W czasie nauczania zdalnego obowiązuje skala ocen od 1 do 6. Waga ocen wynosi 1.

4. Przy wystawianiu oceny śródrocznej/końcowej z geografii bierze się pod uwagę wszystkie oceny uzyskane przez ucznia przed nauczaniem zdalnym i podczas nauczania zdalnego.

5. Uczeń poinformowany jest o uzyskanej ocenie ustnie podczas e-lekcji lub wpisem do e-dziennika Vulkan.

6. Uczeń poprawia oceny niedostateczne na dotychczasowych warunkach po wcześniejszym poinformowaniu o tym nauczyciela.

7. Kryteria oceniania obowiązują na dotychczasowych warunkach.